sobota, 14 stycznia 2017

Bigger & Bolder Brows - Benefit

Witam!

Dzisiaj mam wam do przedstawienia pewną perełkę, z którą po prostu nie można się rozstać! Zestaw "Bigger & Bolder Brows" firmy Benefit, który można dostać w salonach Sephora. Cena może odstraszać (179 zł), ale tak naprawdę ileż można by wydać na skompletowanie pojedynczych kosmetyków?
Zaczynajmy!

Producent sugeruje, że zestaw zrobi za nas wszystko :) dokładny opis możemy znaleźć choćby tu: Klik!

Z mojej strony wygląda to tak: zestaw rzeczywiście jest świetny. Nie daje efektu wow, bo niestety, za pomocą pomady nie można zagęścić brwi tak, by nie wyglądać po prostu śmiesznie. Ale co prawda to prawda, przy odpowiednim dopasowaniu koloru można naprawdę naprawić wygląd swoich brwi.


Zestaw zawiera:

- szablon wyznaczający odpowiedni kształt brwi;

- koloryzującą żelowo-kremową pomadę do brwi ka-BROW!;

- kremową kredkę podkreślającą brwi high brow;

- utrwalający makijaż żel ready, set, brows.

Tutaj już po otwarciu możemy zobaczyć zawartość:

Jeśli chodzi o przydatność, zdecydowanie chętnie pozbyłabym się szablonu w zamian za obniżenie ceny. Po wypróbowaniu go stwierdzam, że jest całkiem wygodny, ale zupełnie zbędny. Natomiast pomada do brwi jest świetna! Ma dobrą konsystencję, więc nie nakłada się jej za dużo, a dołączony pędzelek działa doskonale. Za jego pomocą można ukryć pewne niedoskonałości i wpadki kiepskich kosmetyczek ;)


W przypadku żelu do brwi jest podobnie- rewelacyjny produkt, z niewielkimi mankamentami. Przede wszystkim odrzucający może być jego zapach. Jest lekko zbliżony do alkoholu, ale nałożony znika. Jest dość mocnym utrwalaczem, przez co nie każdemu może się spodobać. Brwi są po nim bardzo twarde, ale utrzymują się w nienaruszonym stanie bardzo długo.

Ostatni w komplecie jest rozświetlacz w formie kredki. Ma ładny różowawy odcień, wygodnie się nakłada i zdecydowanie dłużej utrzymuje niż sypkie rozświetlacze, jednak nie jest to produkt niezbędny.

Generalnie, sam utrwalacz kosztuje 125 zł, podobnie jak pomada do brwi. Kredka natomiast kosztuje 115 zł. Oczywiście, utrwalacz sprzedawany w zestawie nie jest pełnowymiarowy, jednak i tak cenowo zestaw wymiata, a rozświetlacz zawsze się przyda , dlatego w przypadku tego kompletu Benefit otrzymuje ode mnie piątkę z plusem :)


Pozdrawiam,
Agata Rączka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz